odhaľte tajomstvo úspechu

  • cítite sa v práci nevyužitý/á, frustrovaný/á a nezaplatený/á?..alebo
  • chodíte do práce s nevôľou a len preto že musíte platiť účty?..alebo
  • máte za úlohu nájsť kvalitných ľudí do firmy a nedarí sa vám?..alebo
  • potrebujete nájsť obchodných partnerov a zákazníkov?..alebo
  • chceli by ste rozšíriť biznis do zahraničia a neviete ako na to?..alebo
  • chceli by ste zarobiť 25€ - 250€ online do 10 dní?

Je vaša odpoveď na niektoré otázky ÁNO? Asi tušíte, že vaše problémy dokáže vyriešiť Linkedin a to úplne ZADARMO!!! Viete ako? Prezradím vám....


Ako môžete využit Linkedin v praxi?

V prvom rade je Linkedin marketingovým nástrojom. Tu si treba uvedomiť, že na Linkedin nepredávajú iba iba firmy svoj tovar alebo služby, ale aj predávajú tam aj zamestnanci, živnostníci a odborníci z rôznych oblastí. A čo predávajú? Predsa sami seba! Áno, znie to bizárne, ale čím máte lepší profil, tým viac ste považovaný za odborníka a za vašu prácu môžete viac očakávať. A platí to nielen o poradcoch, školiteľoch a odborníkoch všetkého druhu, ale aj o zamestnancoch. Áno, možno práve teraz máte dobré pracovné miesto a krútite hlavou, načo vám je Linkedin. Nuž, poobzerajte sa okolo seba. Koľko ľudí poznáte, ktorí mali perfektné zamestnanie a dnes márne hľadajú dobrú prácu? Možno práve máte dobré pracovné miesto, ale môže sa to kedykoľvek zmeniť. A práve s Linkedin to zmeníte možno sami, lebo budete dostávať výhodné pracovné ponuky a budete si sami vyberať, ktorú ponuku prijmete.

 

Prečo práve Linkedin?

Sila Linkedin je práve v jeho jednoduchosti a netradičnom prístupe. Práve preto až 60% HR manažérov využíva Linkedin na nábory nových pracovníkov. A ľudí si nájdu zvyčajne skôr, než vypíšu oficiálny konkurz, takže až 80% zamestnancov sa zamestná bez toho, že by bola niekde vyvesená pracovná ponuka. Podobne je tomu aj v biznise. Ak ste napríklad lekár, členovia Linkedin sú vaši potencionálni pacienti. Ak ste pacient, lekárov nájdete na Linkedin. Platí to v podstate o všetkých oblastiach spoločenského života. A nakoľko na Linkedin sú väčšinou ľudia, ktorí majú určité postavenie a príjem (aj keď možno práve teraz sú bez práce), je veľmi výhodné sa s nimi spojiť. A ak si myslíte, že ak nemáte vysokú školu, tak na Linkedin nepatríte, tak sa naozaj veľmi mílite. Pre sekretárky, asistentky, čvičiteľky aerobiku, automechanikov, inštalatérov, kuchárov, taxikárov a mnoho iných profesií môže byť  Linkedin zdrojom nevyčerpateľného zdroja zákazníkov. Veľké percento členov Linkedin sú práve študenti, ktorí si takto dokážu nájsť pracovné miesto skôr, ako dokončia školu. Linkedin je aj miestom, kde sa predávajú nehnuteľnosti, realizujú sa obchodné partnerstvá, budujú sa záujmové skupiny. Samozrejme netvrdím, že Linkedin je najlepší zo sociálnych sietí. Rozhodne, ak ste výrobca elektronických alebo počítačových hier, mobilov, liekom proti boleniu hlavy, oblečenia alebo iného produktu hromadnej spotreby, tak iné sociálne siete iste budú vhodnejšie na propagovanie takýchto tovarov alebo služieb.

Cieľom je vybudovať sieť

Možno to zatiaľ neviete, ale v Linkedin môžete vidieť profily iba ľudí, ktorých máte v sieti. A platí to aj opačne. Len ľudia, s ktorými ste v sieti môžu vidieť váš profil. Takže vaše možnosti sa zväčšujú exponenciálne s množstvom vašich kontaktov. Platí tu totiž zásada, že vašimi kontaktmi sa nestávajú iba ľudia, s ktorými sa priamo spojíte, ale aj ich priatelia sa tým dostávajú do vašej siete. Tak sa môže jednoducho stať, že spojením sa s desiatimi ľuďmi môžete získať do svojej siete milión ďalších kontaktov. Samozrejme, štandardným postupom to môže trvať roky, kým si vybudujete sieť napríklad s tisíckou priamych kontaktov. Áno, je to zdĺhavý proces, keď neviete, ako na to.

Ako sa stať Linkedin expertom?

Skúsení používatelia Linkedin vedia rozvíjať svoju sieť o desiatky a stovky nových kontaktov mesačne. Nie je nič výnimočné, že za jeden rok rozšírite svoju sieť o 5000 nových kontaktov. Existuje množstvo hlavne zahraničnej literatúry, kde sa dozviete rôzne stratégie z tejto oblasti. Pokiaľ však nemáte skúsenosti, neskúšajte v žiadnom prípade prípade experimentovať s rozširovaním vašej siete. Linkedin vás môže potrestať až takým spôsobom, že vám úplne zablokuje účet a vaše úsilie bude úplne zbytočné.

Ako začať?

Pokiaľ nemáte žiadne alebo iba minimálne skúsenosti s Linkedin, stiahnite si prvú časť nášho bezplatného eBooku - Linkedin expertom za 7 dní. Dozviete sa tam, ako si otvoríte účet a ako si vytvoríte kvalitný profil. Pokiaľ ste skúsený používateľ a už máte dobre vytvorený profil, zaregistrujte sa na náš bezplatný webinár a všetkým pošleme ďalšiu časť eBooku, keď bude hotová. V ďalšej časti eBooku sa budeme venovať praktickým radám, ako vytvoriť dokonalý profil, ktorý bude optimalizovaný na to, aby ho našiel Linkein vyhľadávač, ale aj Google a ktorý zároveň bude pôsobiť ako magnet na odborníkov z vašej oblasti a budú so chcieť s vami spojiť.

 

 

Čo sa dozviete na webinári?

Aby sme urýchlili vaše majstrovstvo v Linkedin, pripravili sme pre vás bezplatný webinár.

Na webinári Vám prezradím:

Hlavným prínosom webináru bude, že budete môct priamo posúdit, či má Linkedin význam vo vašej kariére, či vám profil na linkedin môže priniesť financné alebo iné výhody, akým spôsobom by ste mohli využit Linkedin vo vašej práci a kariére a hlavne, či sa vám vyplatí investovať čas alebo prostriedky do práce na Linkedin.

Pokiaľ poznáte ľudí v okruhu vašich známych alebo kolegov a myslíte si, že by radi získali lepšiu prácu alebo našli obchodných partnerov, alebo práve študujú na vysokej škole a chcú si potom nájsť vynikajúce pracovné miesto, prepošlite im prosím linku na prihlásenie na Linkedin webinára, ktorú nájdete v spodnej časti tejto stránky.

 

Pár slov o mne

Volám sa Braňo Gablas, som manažérom a školiteľom firmy INBOX SK s.r.o. Našou hlavnou náplňou je marketing, projektové riadenie a vývoj aplikácií. Prácou na Linkedin sa zaoberám niekoľko rokov, ale robil som to ako väčšina Slovákov a Čechov, len že som si udržiaval svoj profil. V minulom roku sme sa pustili do ambiciózneho projektu, školenia projektového riadenia prostredníctvom webinárov. Keď sme uvažovali, ako získame klientov pre tieto školenia, tak nám jednoznačne vyšlo Linkedin. Od tejto doby som sa začal aktívne vzdelávať. Zistil som, že prístup väčšiny slovenských a českých Linkedin odborníkov je zastaralý a neefektívny v súčasnej situácii. Preto som sa obrátil na najskúsenejších zahraničných odborníkov a zúčastnil som sa viacerých školení a prečítal niekoľko kníh o Linkedin. Zistil som, že najnovšie trendy sú na míle vzdialené od toho, čo sa u nás učí. Raketovo som vybudoval sieť potencionálnych partnerov vo všetkých krajinách a začal som aktívne realizovať marketingové aktivity. Medzitým som si všimol, že na Slovensku a v Čechách ľudia zďaleka nevyužívajú naplno svoj potenciál pri hľadaní práce a vyhľadávaní obchodných príležitostí. Preto som sa pustil do prípravy eBooku, v ktorom chcem všetkým objasniť najnovší vývoj v oblasti Linkedin a takisto idem realizovať on-line školenie, kde budem všetkým radiť, ako využiť potenciál Linkedin vo svoj prospech. Rád sa s vami podelím so svojimi skúsenosťami a najnovšími znalosťami.

Webinár a eBook zdarma